Rozrywka

  • 2 sierpnia 2016
  • 7 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 1914

Filmowe Poranki w Kinie Helios: niedziela z Bobem Budowniczym

Konkurs:

Najbliższy seans „Wakacji z Bobem Budowniczym” odbędzie się w niedzielę, 7 sierpnia o godzinie 10.30 i 14.00. Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na kanale telewizyjnym MiniMini+. W kinach Helios odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków przygód Waszego ulubionego bohatera!

Wakacje z Bobem Budowniczym w kinie Helios


Zapraszamy na wakacyjne premierowe odsłony Wakacji z Bobem Budowniczym w ramach Filmowych Poranków w Kinie Helios, w co druga niedzielę, o godzinie 10:30 i 14:00. Dodatkowo Wakacje z Bobem Budowniczym będą również miały seanse codziennie o godzinie 10:00.

Seanse „Wakacji z Bobem Budowniczym cz. 4” już 7 sierpnia o godzinach 10:30 i 14:00. Tym razem obejrzymy: "Zima wiosną", "Niesforne pingwiny", "Dziki Zachód", "Podaj paczkę", "Wykop i wykopaliska". Przed seansem o godz. 10:30 na Sali wybudujemy drewniane domki razem z instruktorami z Flojamo. O godz. 14:00 na Sali przywitają Was i zabawę poprowadzą Strażacy z MDP z Bujakowa.

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami.

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!

Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w naszej nowej zabawie ŁAMIGŁOWKI HELIOSÓWKI. W ramach zabawy będziemy rozwiązywać zagadki i poznawać ciekawostki filmowe. Zadania, które przed nami stoją, wymagają kreatywności, spostrzegawczości, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Za cierpliwość i konsekwencję w uczestniczeniu w seansach oraz rozwiązywaniu zagadek młodzi widzowie będą nagradzani specjalnymi odznaczeniami. Wszystkim zabawom towarzyszyć będzie HelioSówka - maskotka Filmowych Poranków w kinie Helios.

KONKURSAby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny seans Filmowego Poranka (7 sierpnia o godzinie 10.30 oraz o godzinie 14.00) wystarczy w komentarzu pod artykułem napisać z jakiego kraju pochodzi serial animowany "Bob Budowniczy".

Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Wygrywają dwie osoby, które jako pierwsze poprawnie odpowiedzą na zadane pytanie!

UWAGA! Jedna osoba może wygrać zaproszenie wyłącznie na jedno wydarzenie w miesiącu! Odpowiedzi osób, które w danym miesiącu otrzymają już bilety, nie będą brane pod uwagę!

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj