Rozrywka

  • 15 listopada 2011
  • wyświetleń: 2703

Rozdajemy bilety do kina!

W związku z jutrzejszym pokazem filmy "Listy do M" godz 18:30 z cyklu "Kino Kobiet" mamy do rozdania dla naszych czytelniczek 6 pojedynczych zaproszeń na ten właśnie seans.

Wyślij maila na adres redakcja@bielsko.info o treści "Kino tylko dla Pań", dopisz swoje imię i nazwisko i zdobądź pojedyncze zaproszenia na seans "Listy do M" w ramach cyklu "Kino Kobiet" 16 listopada o godzinie 18.30! Wygrywa sześć pierwszych osób!

Uwaga! Zaproszenia są tylko dla Pań!

W ramach pokazu zobaczymy "Listy do M". To film, w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość. W jeden wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec. W rolach głównych: Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Katarzyna Zielińska, Wojciech Malajkat.

Seans będzie poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na holu kina oraz na sali kinowej. Tym razem będą to pokazy "Zumby" (prowadząca Katarzyna Straszyńska) i prezentacja programu Międzynarodowego Festiwalu Mody "Neo Fashion Jamboree".

new / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj