Rozrywka

  • 6 lipca 2016
  • 10 lipca 2016
  • wyświetleń: 1480

Filmowe Poranki w Kinie Helios: Wakacje z Bobem Budowniczym

Konkurs:

Kino Helios zaprasza na Filmowe Poranki w nowej wakacyjnej odsłonie. Co dwa tygodnie najmłodsi będą spotykać się z nowym Bobem Budowniczym!

Wakacje z Bobem Budowniczym w kinie Helios


Najbliższy seans „Wakacji z Bobem Budowniczym” odbędzie się w niedzielę, 10 lipca o godzinie 10.30 i 14.00. Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na kanale telewizyjnym MiniMini+. W kinach Helios odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków przygód Waszego ulubionego bohatera!

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowano wspaniałe upominki od Playmobil!

Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w nowej zabawie Łamigłówki Heliosówki. W ramach zabawy będziemy rozwiązywać zagadki i poznawać ciekawostki filmowe. Zadania, które przed nami stoją, wymagają kreatywności, spostrzegawczości, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Za cierpliwość i konsekwencję w uczestniczeniu w seansach oraz rozwiązywaniu zagadek młodzi widzowie będą nagradzani specjalnymi odznaczeniami. Wszystkim zabawom towarzyszyć będzie HelioSówka - maskotka Filmowych Poranków w kinie Helios.

Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest portal czasdzieci.pl.

KONKURSAby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny seans Filmowego Poranka (10 lipca o godzinie 10.30 oraz o godzinie 14.00) wystarczy w komentarzu pod artykułem napisać jak ma na imię przyjaciółka Boba.

Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Wygrywają dwie osoby, które jako pierwsze poprawnie odpowiedzą na zadane pytanie!

UWAGA! Jedna osoba może wygrać zaproszenie wyłącznie na jedno wydarzenie w miesiącu! Odpowiedzi osób, które w danym miesiącu otrzymają już bilety, nie będą brane pod uwagę!


Konkurs został zakończony! Pierwsze zaproszenie na niedzielny poranek o godzinie 10.30 trafia do Natalii Michalskiej. Natomiast drugie zaproszenie, na godzinę 14.00, otrzymuje Piotr Rączka.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj