Rozrywka

  • 21 czerwca 2016
  • 26 czerwca 2016
  • wyświetleń: 2129

Wakacje z Bobem Budowniczym w kinie Helios

Konkurs:

Kino Helios zaprasza na Filmowe Poranki w nowej wakacyjnej odsłonie. Co dwa tygodnie najmłodsi będą spotykać się z nowym Bobem Budowniczym!

Wakacje z Bobem Budowniczym w kinie Helios


Najbliższy seans „Wakacji z Bobem Budowniczym” odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca o godzinie 10.30 i 14.00. Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na kanale telewizyjnym MiniMini+. W kinach Helios odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków przygód Waszego ulubionego bohatera!

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowano wspaniałe upominki od Playmobil!

Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w nowej zabawie Łamigłówki Heliosówki. W ramach zabawy będziemy rozwiązywać zagadki i poznawać ciekawostki filmowe. Zadania, które przed nami stoją, wymagają kreatywności, spostrzegawczości, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Za cierpliwość i konsekwencję w uczestniczeniu w seansach oraz rozwiązywaniu zagadek młodzi widzowie będą nagradzani specjalnymi odznaczeniami. Wszystkim zabawom towarzyszyć będzie HelioSówka - maskotka Filmowych Poranków w kinie Helios.

Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl

KONKURSAby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny seans Filmowego Poranka (26 czerwca o godzinie 10.30 oraz o godzinie 14.00) wystarczy w komentarzu pod artykułem wymienić trzy maszyny pracujące z Bobem.

Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Wygrywają dwie osoby, które jako pierwsze odpowiedzą na zadane pytanie!

UWAGA! Jedna osoba może wygrać zaproszenie wyłącznie na jedno wydarzenie w miesiącu! Odpowiedzi osób, które w danym miesiącu otrzymają już bilety, nie będą brane pod uwagę!


Konkurs został zakończony! Pierwsze zaproszenie na niedzielny poranek o godzinie 10.30 trafia do Gosi Huber. Natomiast drugie zaproszenie, na godzinę 14.00 otrzymuje Marta Matuszyńska.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj