Rozrywka

  • 15 czerwca 2016
  • 19 czerwca 2016
  • wyświetleń: 1402

Filmowy Poranek z Kosmolotami w Kinie Helios

Konkurs:

Kino Helios zaprasza na kolejny seans Filmowych Poranków. Już w niedzielę, 19 czerwca o godzinie 10.30 widzowie zobaczą cykl bajek z serii Kosmoloty.

Wszyscy mali kinomani będą mogli zobaczyć takie odcinki:
  • Platynowa asteroida
  • Sonda Bezkres
  • Gwiezdne znaki
  • Moc Jastrzębia
  • Punk równowagi
  • Kosmiczne łowy


Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Wspólną zabawę i konkurs przed seansem poprowadzi Human Sport wraz z dziecięcą drużyną małych pływaków. W dodatkowym konkursie rozdane zostaną także zaproszenia do Parku Zabaw Błoniolandia. Po seansie każdy uczestnik otrzyma upominek.

Uczestnicy Filmowych Poranków!

Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki - potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl


Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Po seansie każdy uczestnik otrzyma upominek.

KONKURSAby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny seans Filmowego Poranka wystarczy w komentarzu pod artykułem odpowiedzieć na pytanie: w jaki sposób najbardziej lubisz spędzać wakacje?

Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Kto pierwszy, ten lepszy!

UWAGA! Jedna osoba może wygrać zaproszenie wyłącznie na jedno wydarzenie w miesiącu! Odpowiedzi osób, które w danym miesiącu otrzymają już bilety, nie będą brane pod uwagę!

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj