Rozrywka

  • 19 kwietnia 2016
  • 24 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1668

Filmowy Poranek z Kosmolotami w Kinie Helios

Konkurs:

Kino Helios zaprasza na pierwszy seans Filmowych Poranków w nowej odsłonie. Już w niedzielę, 24 kwietnia o godzinie 10.30 widzowie zobaczą cykl bajek z serii Kosmoloty.

Filmowy Poranek z Kosmolotami w Kinie Helios


Dla wszystkich małych kinomanów zaprezentujemy:
  • Piąte koło u wozu
  • Lecieć z wiatrem
  • Być jak Orzeł
  • W oku cyklonu
  • Wielkie porządki
  • Tajemnica mapy Marsa


Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. W holu kina przed seansem na wspólne budowanie z mini cegiełek zaprasza Klub Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO. Przed seansem konkurs o sportowej tematyce poprowadzi Pani Dagmara z Human Sport.

Uczestnicy Filmowych Poranków!

Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki - potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl


Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Po seansie każdy uczestnik otrzyma upominek.

KONKURSAby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny seans Filmowego Poranka wystarczy w komentarzu pod artykułem wymienić przynajmniej trzech bohaterów bajki „Kosmoloty”.

Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Kto pierwszy, ten lepszy!

UWAGA! Jedna osoba może wygrać zaproszenie wyłącznie na jedno wydarzenie w miesiącu! Odpowiedzi osób, które w danym miesiącu otrzymają już bilety, nie będą brane pod uwagę!


Konkurs został zakończony. Podwójne zaproszenie wygrywa Aniger Furrier.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj