Rozrywka

  • 15 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1329

Maraton Strachu i Grozy w Kinie Helios

W piątek, 15 kwietnia kino Helios zaprasza na wyjątkową, pełną strachu ucztę filmową. W ciągu jednej nocy widzowie zobaczą cztery zupełnie różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie nas wystraszyć.

KonkursNa początek premierowy pokaz długo wyczekiwanego horroru „Po tamtej stronie drzwi”. Dalej nagradzany na wielu festiwalach „Widzę, Widzę” i potem świetny „The Canal”. Na koniec coś, na co czekamy najbardziej - przedpremierowy pokaz gwiazdorsko obsadzonego filmu „Cmentarzysko ludożerców”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Maraton odbędzie się w piątek, 15 kwietnia. Start o godzinie 23.00 i potrwa do rana. Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Maraton Strachu i Grozy w Kinie Helios

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj