Rozrywka

  • 6 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1542

Filmowy Poranek ze Scooby Doo

Konkurs:

Tradycyjnie Kino Helios zaprasza na spotkanie z Filmowymi Porankami ze Scooby-doo, które w najbliższą niedzielę,10 kwietnia o godzinie 10.30, odbędą się po raz ostatni. Z tej okazji, oprócz każdorazowych atrakcji, organizatorzy zapraszają również na słodki poczęstunek.

W niedzielę, 10 kwietnia o godzinie 10.30 zagramy film Scooby-Doo! Brygada detektywów - Best of 7, czyli wybrane przez Was najlepsze odcinki z przygodami dzielnej Brygady.

Tym razem również zaprezentujemy 4 części:
  • Dotknięcie gnoma
  • Bitwa Gigantonautów
  • Tajemne serum
  • Rycząca wściekłość


Projekcję filmów z serii Scooby-Doo! poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej, niezmiennie z dreszczykiem pozytywnych emocji! Przed seansem Flojamo zaprasza dzieciaki na wspólne tworzenie budowli z mini cegiełek, a rozgrzewkę przed seansem poprowadzi trener z Socatots. Po seansie każdy uczestnik otrzyma upominek ze Scooby-Doo.

Następne spotkanie z Filmowymi Porankami, które odbędą się 24 kwietnia, zaprezentujemy już w nowej odsłonie. Szczegóły już niebawem!

KONKURSAby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo wystarczy w komentarzu pod artykułem wymyślić hasło, którym pożegnasz Scooby-doo.

Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Kto pierwszy, ten lepszy!

UWAGA! Jedna osoba może wygrać zaproszenie wyłącznie na jedno wydarzenie w miesiącu! Odpowiedzi osób, które w danym miesiącu otrzymają już bilety, nie będą brane pod uwagę!


Konkurs został zakończony. Podwójne zaproszenie wygrywa Natalia Michalska.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj