bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 17 listopada 2015
  • 19 listopada 2015
  • wyświetleń: 994

Kultura Dostępna: Baby są jakieś inne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana zostanie jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. W tym tygodniu specjalnie dla Państwa zagramy film pt. „Baby są jakieś inne”.

Cykliczne pokazy w ramach projektu Kultura Dostępna w każdy czwartek o godzinie 18.00.

Niepoprawna komicznie i politycznie ilustracja powiedzenia Stephena Kinga - „Kobiety… nie można żyć bez nich, nie można żyć z nimi”. Marek Koterski, twórca „Dnia świra”, bawi się damsko-męskimi stereotypami. Dwóch prawdziwych facetów, których połączyła ekscytująca nocna wyprawa (najbardziej niegrzeczni w swojej karierze Robert Więckiewicz i Adam Woronowicz), stawia czoło zmasowanemu atakowi perfidnych przedstawicielek płci przeciwnej i rozprawia się ze wszystkimi okowami męskiej swobody w sfeminizowanym świecie.Konkurs

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj