bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

  • 31 stycznia 2023
  • wyświetleń: 805

Jak oceniasz jakość życia w Bielsku-Białej? Ankieta Urzędu Miejskiego

Urząd Miejski w Bielsku-Białej zaprasza mieszkańców miasta do wzięcia udziału w ankiecie internetowej Barometr Bielska-Białej za rok 2022. Pytania ankiety dotyczą jakości życia w naszym mieście i poziomu świadczonych przez miasto usług.

Reklama

Bielsko-Biała, miasto, widok, dron, centrum
Jak oceniasz jakość życia w Bielsku-Białej? Ankieta Urzędu Miejskiego · fot. UM Bielsko-Biała


- Państwa głos pomoże nam również ocenić poziom aktywności obywatelskiej i zaangażowania mieszkańców w życie miasta. Ankieta będzie okresowo powtarzana, aby śledzić zmiany w Państwa ocenie funkcjonowania miasta i móc wykorzystać jej wyniki do monitoringu „Strategii Rozwoju Bielska-Białej do 2030 roku” - piszą organizatorzy ankiety.

Ankieta jest anonimowa, żeby ją wypełnić, wystarczy około 10 minut. Wszystkie podane w ankiecie odpowiedzi zostaną zagregowane do zbiorczych danych statystycznych.

Do 5 marca ankieta jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, w zakładce: Mieszkaniec ― Barometr Bielska-Białej.
Link do ankiety: https://bielsko-biala.pl/barometr-bielska-bialej.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.