Wiadomości

• 6 września 2021
  • wyświetleń: 2754

[FOTO] Ratownicy GOPR Beskidy na 2. miejscu w prestiżowych zawodach

W sobotę, 4 września na Szczelińcu Wielkim (Góry Stołowe) odbyły się XXVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Ratowników Górskich. Na starcie stanęło 21 drużyn, w tym ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR.

Ratownicy GOPR Beskidy na 2. miejscu w prestiżowych zawodach - 04.09.2021 · fot. Grupa Beskidzka GOPR

W kategorii służb ratownictwa górskiego zespół Grupy Beskidzkiej GOPR w składzie Grzesiek Gawłowski, Bartek Skoczylas i Adam Tyszecki wywalczył II miejsce! Lepsi od goprowców z naszego regionu okazali się tylko ratownicy GOPR Bieszczady. Ostatni stopień podium zajęła Grupa Podhalańska GOPR.