Zdrowie

  • 4 marca 2023
  • wyświetleń: 2431

Bielska placówka szpitalem onkologicznym dziesięciolecia?

4 miesiące temu Onkofundacja Alivia ogłosiła konkurs na szpital onkologiczny dziesięciolecia oraz lekarza przyjaznego chorym na raka. Jego celem jest wyróżnienie ośrodków onkologicznych oraz lekarzy, którzy dbają o wysoki poziom satysfakcji pacjentów. O tym, kto wygra zdecydują chorzy oraz ich bliscy! Głosowanie potrwa do 30 kwietnia.

Mija 10 lat od uruchomienia BCO-Szpitala Miejskiego
Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UM BB


Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II, znajdujące się przy ul. Wyzwolenia 18 w Bielsku-Białej oceniło już 220 osób, a średnia ocen wyniosła 4.1/5 punktów. Szpital zajmuje obecnie 26. miejsce w rankingu ogólnopolskim i 4. miejsce w województwie śląskim! Jak informuje Fundacja Onkologiczna "Alivia", pacjenci chwalą ośrodek między innymi za bardzo dobrą opiekę i organizację leczenia.

- Byłam na zabiegu w Beskidzkim Centrum Onkologii, był to mój pierwszy w życiu pobyt w szpitalu. Jestem bardzo zadowolona z personelu. Panie pielęgniarki są miłe, pomocne, uczynne. Lekarze też super. Dzięki szybkiej diagnozie i pomocy dziś jestem zdrowa i tylko raz na rok widujemy się na kontroli. Ja osobiście polecam tę placówkę - pisze jeden z chorych.

Jak dodaje fundacja, pozytywne opinie płyną też od osób towarzyszących chorym w trakcie wizyt i leczenia w ośrodku: "W tym centrum leżał mój tata, opieka personelu i pomoc medyczna na najwyższym poziomie. Mieliśmy szczęście, że trafił właśnie tam. Niestety choroba zwyciężyła, mój tata zmarł na oiomie, ale do samego końca miał pierwszorzędną, cudowna opiekę. Lekarze co mogli, to robili. Wspierali mnie też w tych trudnych chwilach. Pozdrawiam cały personel medyczny i życzę wszystkim powodzenia".

Głos można oddać tutaj.

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.