bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Zdrowie

  • 26 maja 2021
  • wyświetleń: 1828

Projekt Zdrowie: Śledźcie na bieżąco przebieg kuracji odchudzającej

Artykuł sponsorowany:

Pamiętacie naszą zeszłoroczną akcję? PROJEKT METAMORFOZA umilał nam czas zeszłorocznej pandemii, podczas naszej akcji mogliście śledzić przebieg kuracji odchudzającej u dwóch naszych podopiecznych Julii i Kingi:) Końcowe efekty dla przypomnienia poniżej.

projekt zdrowie bielsko-biała


W kwietniu na naszym fanpagu na Facebooku miało miejsce podsumowanie akcji oraz ogłoszenie naboru do drugiej edycji. Nie ukrywamy, że zgłosiło się sporo osób chcących wprowadzić zmiany do swojego stylu życia oraz odżywiania, a przede wszystkim chcących zredukować nadmiar kilogramów → a wszystko to ZA DARMO podczas półrocznej kuracji w naszym gabinecie !


PROJEKT METAMORFOZA edycja II

Po długich i trudnych naradach udało się nam dojść do kompromisu i wybrać dwie nowe bohaterki naszego „PROJEKTU METAMORFOZA edycja II”. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić światu te dwie odważne i zdeterminowane kobiety, które otrzymają od nas półroczną zupełnie darmową kurację dietetyczną, dzięki której odmienią zarówno swój wygląd, jak i sposób odżywiania.Kim one są?

Pani Dorota - naszym pierwszym celem u niej jest zrzucenie 25 kg, a jeśli wszystko pójdzie gładko to, może i większą sumę. Pani Dorota boryka się z nadmierną masą ciała już od ok. 10 lat, wstępny wywiad sugeruje, że jej głównym problemem jest tzw. emocjonalne jedzenie. Nadmierna podaż kalorii pod wpływem, zwłaszcza negatywnych emocji to spory problem, dlatego podczas kuracji będziemy starały się zapanować nad tym i wypracować inny, zdrowszy schemat postępowania. Nasza bohaterka pracuje w systemie dwuzmianowym, dlatego potrzebowała dostosowania planu żywieniowego pod jej indywidualny tryb pracy. Rozpisanie godzin posiłków tak, aby mogły być one bez trudu spożywane w regularnych odstępach czasu, powinno pomóc w zapanowaniu nad nadmiernym apetytem. Cieszy nas zarówno jej chęć do podjęcia aktywności fizycznej, jak i również fakt uprawy przez nią warzyw w przydomowym ogródku.Pani Anna - jest mamą 3 dzieci, pasjonatka książek. W wolnych chwilach poświęca swój czas rodzinie. Celem, który założyła sobie Pani Ania to 15 kg redukcji masy ciała. Pani Ani najwięcej problemów sprawia regularne spożywanie posiłków oraz częste podjadanie przekąsek słonych i słodkich wieczorem. Jak sama twierdzi w ciągu dnia niewiele, je, gdyż nie ma czasu z powodu trybu pracy natomiast, wracając do domu, nadrabia posiłki, których nie zjadła w ciągu dnia. Również dużym problemem sprawia Pani Ani picie wody i odpowiednie nawodnienie. Podczas kuracji przede wszystkim skupimy się na regularności posiłków oraz odpowiedniej podaży wody. Pani Anna ma pracę siedzącą dlatego też bardzo ważną kwestią, będzie wprowadzenie regularnej aktywności fizycznej, nad czym sukcesywnie, będziemy pracować podczas metamorfozy.

projekt zdrowie bielsko-biała


Trzymajcie kciuki za Panią Anię oraz Dorotę, bo przed Nimi pierwsze tygodnie kuracji, przez wielu pacjentów określany jako najtrudniejsze...ale my jesteśmy naprawdę dobrej myśli.
Chcecie na bieżąco śledzić przebieg ich kuracji? Zapraszamy na naszą stronę na FB oraz Instagramie:To tam znajdziecie cotygodniowe informacje na temat przebiegu ich kuracji, efektów wagowych, wprowadzanych przez nie zmian oraz trudności, na jakie się napotykają...A jeśli i Wy nabraliście ochoty do ZMIAN, serdecznie zapraszamy do kontaktu i jako inspiracje dorzucamy jeszcze dwie świeżutkie metamorfozy naszych pacjentek. :)
Takie „cuda” to efekty ciężkiej pracy naszych bohaterek oraz świetnej współpracy z dietetykiem, prowadzącym ich w naszym gabinecie PROJEKT ZDROWIE BIELSKO-BIAŁA.
Bądź jak one „niemożliwe nie istnieje”! :)

projekt zdrowie bielsko-biała


projekt zdrowie bielsko-biała


PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNEGodziny otwarcia:
  • poniedziałek: 08:00 - 18:00
  • wtorek: 06:00 - 20:00
  • środa: 06:00 - 20:00
  • czwartek: 06:00 - 20:00
  • piątek: 08:00 - 18:00
  • sobota: 08:00 - 14:00


Projekt Zdrowie Bielsko-Biała: obalamy mity na temat odchudzania


Projekt Zdrowie Bielsko-Biała: obalamy mity na temat odchudzania


projekt zdrowie bielsko-biała
mgr inż. Barbara Filak- dietetyk w PROJEKT ZDROWIE BIELSKO-BIAŁA


projekt zdrowie bielsko-biała
mgr Weronika Gawlak-dietetyk w PROJEKT ZDROWIE BIELSKO-BIAŁA