bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 listopada 2015
  • wyświetleń: 2639

Czy ktoś widział te wypadki?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Wydział Kryminalny prowadzi postępowania w sprawie zdarzeń drogowych do jakich doszło w dniach 10 października oraz dwa zdarzenia w dniu 31 października.

W dniu 10 października 2015 r. około godz. 6.30 w Ligocie na ul. Podwale na poboczu drogi w rowie na wysokości posesji nr 3 został odnaleziony rowerzysta w wieku około 40 lat, który posiadał poważne obrażenia ciała. Ustalono, że do wypadku mogło dojść w czasie od 9 października po godz. 18.00 do momentu odnalezienia rowerzysty.

W dniu 31 października około godz. 13.35 w Bielsku-Białej na ul. Akademii Umiejętności, kierujący samochodem marki VW Passat na skrzyżowaniu z ul. Tuwima nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem m-ki Volvo, przez co doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku czego kierujący Volvo doznał obrażeń ciała.

W dniu 31 października około godz. 9.15 w Bystrej na skrzyżowaniu ul. Szczyrkowskiej i Klimczoka samochód marki Fiat 500 koloru białego wyjeżdżając z ul. Klimczoka potrącił przechodzącego na przejściu dla pieszych przez ul. Szczyrkowską mężczyznę w wieku ok. 58 lat, wskutek czego doznał on obrażeń ciała.

Prosimy wszystkich posiadających informacje na temat opisanych poniżej wypadków o osobisty lub telefoniczny kontakt z wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, ul. Rychlińskiego 17, tel. 812 12 80, 812 13 69, 812 12 55 lub 997.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj