bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 listopada 2015
  • wyświetleń: 2869

Kolejne prace drogowe na DK1

We wtorek o godzinie 20.00 planowane jest rozpoczęcie kolejnych prac remontowych na drodze krajowej nr 1 w kierunku Bielska-Białej.

korek, dk1
Remonty nawierzchni na DK1 to w ostatnim czasie codzienność · fot. pless.pl


Remont nawierzchni będzie prowadzony w Czechowicach-Dziedzicach rejonie skrzyżowania z ul. Ligocką. Ruch na odcinku prowadzonych robót w kierunku Bielska-Białej odbywać się będzie jednym pasem. W związku z wprowadzoną zmianą organizacji ruchu wystąpią tam spore utrudnienia w ruchu.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaleca, aby kierowcy planujący podróż na trasie Katowice - Bielsko-Biała korzystali z tras alternatywnych tj. z Katowic bezpośrednio na DK81 tzw. "Wiślanką" bądź w Tychach z DK1 na DK44 i dalej DK81 w kierunku Skoczowa. Możliwy też jest zjazd z DK1 w Pszczynie na DW935 i dalej na DK81 do Skoczowa.

Dla samochodów osobowych możliwy jest zjazd z DK1 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Legionów i dalej w kierunku Bielska-Białej. Utrudniony będzie również wyjazd od ul. Ligockiej w kierunku Centrum. Wprowadzone tam zostanie ręczne kierowanie ruchem.

Zakończenie prac planowane jest na godziny nocne w dniu 5 listopada.

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.