Wiadomości

  • 3 listopada 2015
  • wyświetleń: 3336

Ćwiczenia wojska z policją - zdjęcia

W piątek 30 października na terenie bielskiej jednostki wojskowej przeprowadzono ćwiczenia dotyczące pozorowanego naruszenia systemu ochrony, w którym udział wzięli również policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Ćwiczenia w jednostce wojskowej - 30.10.2015 · fot. KMP Bielsko-Biała


Celem przeprowadzonych ćwiczeń było doskonalenie współpracy służb ochrony, służb dyżurnych, żandarmerii wojskowej, policji oraz innych sił mogących udzielić wsparcia w sytuacji naruszenia systemu ochrony jednostki wojskowej. W programie przewidziano napad na obiekt jednostki wojskowej, zatrzymywanie napastnika, a także udzielanie pomocy medycznej osobie poszkodowanej czy ewakuacji ludzi w sytuacji alarmowej.

W ćwiczeniach wzięło udział 14 funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, którzy już nie pierwszy raz włączają się w realizację przedsięwzięcia mającego na celu podniesienie umiejętności współdziałania ze służbami w sytuacjach zagrożenia.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.