Wiadomości

  • 3 listopada 2015
  • wyświetleń: 6760

Poważny wypadek w Czańcu

Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w poniedziałek przed północą w Czańcu. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych do uwolnienia jednej z poszkodowanych osób.

wypadek w czańcu
Poważny wypadek w Czańcu · fot. Maks / Bielsko-Biała i okolice - informacje drogo


Do zdarzenia doszło w Czańcu na ulicy Bukowskiej. Kierujący pojazdem marki Chevrolet Lacetti 19-letni mężczyzna wypadł z drogi i uderzył w stację transformatorową umieszczoną na drewnianych. Uderzenie spowodowało uszkodzenie konstrukcji, zerwanie transformatora i uwięzienie jednej osoby w pojeździe. Samochodem podróżowały jeszcze dwie osoby 16-letni chłopak i 15-letnia dziewczyna, którzy wydostali się z pojazdu o własnych siłach.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, uwolnili kierowcę za pomocą sprzętu hydraulicznego i przekazali go zespołowi pogotowia ratunkowego. Wezwano również pogotowie energetyczne, które ma zająć się uszkodzoną stacją. Na miejscu pozostał patrol policji w celu dozorowania miejsca zdarzenia.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj