bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 listopada 2015
  • wyświetleń: 2694

Pamiętali o poległych kolegach

Przed Świętem Zmarłych delegacja policjantów, na czele z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotrem Kucią oraz Komendantem Miejskim Policji w Bielsku-Białej insp. Dariuszem Matusiakiem, uczciła pamięć o poległych w służbie kolegach.

Pamiętali o poległych kolegach · fot. KMP Bielsko-Biała


Na cmentarzu w Bielsku-Białej policjanci, na czele z wiceszefem śląskiego garnizonu insp. Piotrem Kucią, oddali hołd podinsp. Bogdanowi Laskowskiemu - dowódcy polskiego kontyngentu misji ONZ, który poniósł śmierć podczas misji w Liberii w 2005 roku.

Również na cmentarzach w Czechowicach-Dziedzicach i Zabrzegu zapłonęły znicze na grobach poległych w służbie policjantów kom. Mirosława Małczęcia i mł.asp. Tadeusza Świerkota. Pamięć o poległych uczcił także Komendant Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach mł.insp. Zbigniew Gacek, gdzie policjanci pełnili służbę, upamiętniając Ich tragiczną śmierć.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.