bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 października 2011
  • 7 listopada 2011
  • wyświetleń: 5187

Dzień Mody i Urody w Gemini

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

W sobotę 5 listopada w godzinach od 12.00 do 20.00, CH Gemini Park zaprosił wszystkich na Warsztaty Mody i Urody, drugą po Nocy Zakupów odsłonę akcji "Odmień się tej jesieni".

Gemini Park
Gemini Park w Bielsku-Białej · fot. wikipedia.org


Na terenie Centrum zagościli konsultanci reprezentujący bielskie firmy: Atelier Wizerunku Bożena Kowalska, MedCosmetic dr n. med. Janusz Sirek Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej, gabinet modelowania sylwetki Slim Studio, Centrum Dietetyczne Naturhouse, salon depilacji Nomasvello, Instytut Idealist, Poliklinikę Stomatologiczną "Pod Szyndzielnią", Oriflame, salon fryzjerski Claudio Contini Salone di Milano, Perfumerię Douglas, salon optyczny Vision Expres, Ziko Aptekę, salon Triumph.

Dzień Mody i Urody w Gemini


Kobiety (i nie tylko), które przybyły na warsztaty, mogły uzyskać konkretne porady z zakresu doboru ubrania do figury, modelowania sylwetki, odmłodzenia twarzy, makijażu, fryzury, diety, stylu życia pozwalającego zatrzymać czas, dbałości o piękno zębów, doboru okularów i korekcji wady wzroku, depilacji.

Wszystkie uczestniczki wzięły również udział w losowaniu cennych nagród i zabiegów estetycznych.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj