bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 października 2015
  • wyświetleń: 2464

Nagroda za informacje o podpalaczu

Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże wskazać sprawcę podpaleń samochodów na bielskiej ul. Skośnej. Informacje mogące przyczynić do ustalenia sprawcy należy kierować do bielskiej komendy lub najbliższej jednostki policji - numery alarmowe 997 lub 112.

Spłonęły kolejne auta na Skośnej - 25.10.2015
Spłonęły kolejne auta na Skośnej - 25.10.2015 · fot. Bielsko-Biała i okolicje: informacje drogowe


Bielscy policjanci pracują nad sprawą podpaleń samochodów, do których doszło na ul. Skośnej. Pierwsze 4 samochody (Fiat Freemont, Renault Clio, Renualt Twingo i Opel Zafira) spłonęły w miniony czwartek, 22 października, tuż przed godziną 20.00. Do pożaru 3 kolejnych: Forda Fiesty, Volkswagena Golfa i Skody, doszło w niedzielę, 25 października około godziny 2.30.

Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże policjantom w rozwikłaniu sprawy i wskazaniu sprawcy podpaleń. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia i zatrzymania podpalacza, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, pod numerem telefonu 33 8121255 bądź pod numerami alarmowymi 997, 112.

Wszystkim rozmówcom policjanci gwarantują pełną anonimowość.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.