bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 października 2015
  • wyświetleń: 3833

Boisko wielofunkcyjne na jubileusz

W czwartek w Szkole Podstawowej nr 20 odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 50-lecia istnienia placówki. Temu doniosłemu wydarzeniu towarzyszyło symboliczne oddanie do użytku nowego boiska wielofunkcyjnego.

Boisko wielofunkcyjne na jubileusz szkoły - 22.10.2015 · fot. UM Bielsko-Biała


"Dwudziestka" jest kolejną szkołą w Bielsku-Białej, przy której w ostatnim czasie przeprowadzono taką inwestycję. Podobnie jak w przypadku innych szkół w naszym mieście, obiekt powstał w ramach realizowanego programu "Modernizacji boisk sportowych przy placówkach oświatowych".

Uczniowie mogą korzystać z boiska o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 48m x 24m. Jest ono wyposażone w 2 bramki do gry w piłkę ręczną, urządzenia do gry w siatkówkę, 2 komplety urządzeń do gry w koszykówkę. Obok boiska powstała także skocznia do skoku w dal.

Warto również przypomnieć, że od listopada 2011 r. obok Szkoły Podstawowej nr 20 funkcjonuje plac zabaw wybudowany w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła".

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.