bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 października 2015
  • wyświetleń: 2799

Wymiana nawierzchni na DK1

Na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach, w rejonie skrzyżowania z ulicą Legionów, na jezdni w kierunku Bielska-Białej prowadzone są roboty związane z remontem nawierzchni.

Reklama

warszawska, remont nawierzchni
Ulica Warszawska · fot. bielsko.info


Jak informuje GDDKiA Oddział w Katowicach Rejon w Pszczynie, ruch na tym odcinku w kierunku Bielska-Białej i Cieszyna odbywać się będzie jednym pasem. W związku z wprowadzoną zmianą organizacji ruchu wystąpią tam spore utrudnienia w ruchu.

Zaleca się, aby kierowcy zmierzający w kierunku Bielska i Cieszyna korzystali z tras alternatywnych tj. z Katowic bezpośrednio na DK-81 tzw. "Wiślanką" bądź w Tychach z DK-1 na DK-44 i dalej DK-81 w kierunku Skoczowa. Możliwy też jest zjazd z DK-1 w m. Pszczyna na DW-935 i dalej do DK-81. Zakończenie robót planowane jest na 24 października w godzinach wieczornych.

Utrudnienia na DK1 występują również na granicy Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic. W rejonie ulicy Królewskiej trwają prace związane z budową przejścia dla pieszych.

aka / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.