bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2015
  • wyświetleń: 1621

Zaatakował kolegę widelcem i nożem

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który w czasie awantury ugodził nożem 57-latka. Zatrzymany miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 5 lat lat za kratami.

Do zdarzenia doszło we wtorek po południu na ulicy Kochanowskiego, gdzie w mieszkaniu należącym do 54-latki, mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. W miarę jak ubywało trunków, wzrastał poziom agresji młodszego z nich. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do ostrej kłótni. Powodem była zazdrość o gospodynię. W czasie awantury młodszy z mężczyzn zaatakował najpierw widelcem, a później nożem 57-latka. Ugodził go w klatkę piersiową i ramię.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego do szpitala. Na szczęście obrażenia, których doznał pokrzywdzony nie zagrażają jego życiu. Chwilę później policjanci zatrzymali napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. W celu szczegółowego wyjaśnienia okoliczności tej sprawy, zatrzymano także jego 54-letnią partnerkę. Kobieta również była pijana. W chwili zdarzenia maiła blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. O dalszym losie zatrzymanych rozstrzygnie dzisiaj prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.