bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 października 2015
  • 16 października 2015
  • wyświetleń: 3628

PO wierzy w mądrość bielszczan

Kampania wyborcza jest już na finiszu. W piątek na ulicy 11 Listopada i placu Wojska Polskiego swoje pięć minut mieli kandydaci Platformy Obywatelskiej.

Kampania PO na ulicy 11 Listopada - 16.10.2015 · fot. bielsko.info


W piątek kandydaci Platformy Obywatelskiej do Sejmu mieli napięty terminarz. Jednym z punktów piątkowego objazdu po okręgu wyborczym był postój w Bielsku-Białej. W stolicy Podbeskidzia można było spotkać czołówkę listy wyborczej PO.

- Wierzę w ostatnią prostą, czyli najbliższy tydzień. Myślę, że debata pani Premier Ewy Kopacz z panią Beatą Szydło przełamie sondaże. Jestem optymistką, zawsze wierzę w sukces - mówiła Mirosława Nykiel.

Liderka Platformy Obywatelskiej w okręgu nr 27 wierzy, że podobnie jak w ubiegłych latach w Bielsku-Białej wygra PO. - Wierzę w mądrość bielszczan. Od wielu lat działam w tym mieście i mam nadzieję, że Bielsko-Biała pozostanie miastem Platformy Obywatelskiej - dodaje posłanka Platformy Obywatelskiej.

W 2011 roku Mirosława Nykiel zdobyła najwięcej głosów w naszym okręgu. Podobnie jak cztery lata temu bezpośrednim kontrkandydatem liderki PO w Bielsku-Białej będzie poseł PiS-u - Stanisław Szwed. - Będę walczyć o każdy głos z posłem Stanisławem Szwedem. Rozmawialiśmy nawet o tym jakiego wyniku się spodziewa. Wierzę w swój dobry wynik, bo ciężko na to pracuję. Nie tylko w kampanii, ale całą kadencję - kończy Mirosława Nykiel.

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się w niedzielę 25 października.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.