bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 października 2015
  • wyświetleń: 1603

Areszt za kradzież gry komputerowej

Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy zatrzymali 19-letniego bielszczanina, który jest podejrzany o kradzież rozbójniczą. Sprawca skradł grę komputerową, a w czasie ucieczki zaatakował pracownika ochrony. Teraz za przestępstwo to grozi mu do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów bielskiej galerii handlowej przy ul. Mostowej, gdzie rabuś skradł grę komputerową o wartości blisko 100 zł. Pracownik ochrony zauważył moment kradzieży i usiłował zatrzymać sprawcę. Wówczas został zaatakowany przez napastnika, który odepchnął go i rzucił się do ucieczki.

Policjanci poszukiwali sprawcy. Przejrzeli zapis monitoringu i ustalili, że przestępstwa tego dopuścił się dobrze im znany 19-latek. Wczoraj sprawca został zatrzymany. Doprowadzono go do policyjnego aresztu. W przeszłości był on karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Tylko w tym roku policjanci zatrzymywali go już dwukrotnie za podobne czyny. O jego dalszym losie rozstrzygnie dziś prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.