bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 października 2015
  • wyświetleń: 1842

Pobili kolegę, bo nie chciał kraść

Policjanci z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy pobili i okradli 20-letniego katowiczanina. Łupem napastników padł portfel z dokumentami i gotówką oraz buty należące do ofiary. Za rozbój zatrzymanym grozi teraz do 12 lat za kratami.

Trzej młodzi mężczyźni poznali się na dworcu w Katowicach. Do Bielska-Białej przyjechali tylko po to, aby okradać niewielkie placówki handlowe. Ponieważ 20-latek nie chciał brać udziału w tych "skokach", sprawcy pobili go i okradli. Do zdarzenia doszło w okolicy torowiska przy bielskiej ulicy Piaskowej. Chwilę później sprawcy zostali zatrzymani przez patrol z prewencji.

Zatrzymanymi okazali się dwaj mężczyźni w wieku 25 i 19 lat. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszeli zarzuty. Starszy z nich był już karany za podobne czyny. Wczoraj,decyzją sądu, 25-letni mieszkaniec Łodzi został tymczasowy aresztowany.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.