bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 października 2015
  • wyświetleń: 1908

Wolontariusze pilnie poszukiwani

15 października kończy się termin rekrutacji wolontariuszy akcji "Szlachetna Paczka". W Bielsku-Białej nadal trwa nabór osób chętnych do pomocy.

szlachetna paczka
Wolontariusze pilnie poszukiwani · fot. szlachetnapaczka.pl


Szlachetna Paczka jest to coroczna inicjatywa, dzięki której tysiące rodzin w Polsce, również w naszym mieście, otrzymuje w okresie Bożego Narodzenia pomoc. 15 października kończy się termin rekrutacji na wolontariusza Szlachetnej Paczki.

- Nadal potrzebni są nam ludzie o wielkich sercach, którzy zechcą się zaangażować. Zapraszamy na spotkanie w Klubokawiarni Aquarium, na którym opowiemy dlaczego warto zostać wolontariuszem i czym jest Szlachetna Paczka - mówi Magdalena Idzik, asystentka ds. promocji w zespole wolontariuszy regionu Bielsko-Biała Północ.

Spotkanie w Klubokawiarni Aquarium odbędzie się we wtorek 13 października o godzinie 17.00. Link do wydarzenia na FB - Szlachetna Paczka Bielsko-Biała.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.