bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 października 2015
  • wyświetleń: 1912

Moc atrakcji w Gemini Park

Artykuł sponsorowany:

Sport, uroda i muzyka? Takie połączenie możliwe jest tylko w Gemini Park Bielsko-Biała. Pokaz bielskich gwiazd areny sportowej - siatkarek i siatkarzy, a do tego duża dawka muzycznej energii.

BKS Aluprof, Gemini


13 i 14 października Gemini Park Bielsko-Biała zabłyśnie niczym aleja gwiazd. Na wszystkich gości czeka moc atrakcji zarówno muzycznych, jak i sportowych. Od godziny 18:00 na scenie pojawią się zawodnicy bielskich drużyn siatkarskich - BKS Aluprof i BBTS. To jeszcze nie wszystko! Prezentacja sportowców odbędzie się podczas koncertów polskich gwiazd muzyki POP - Juli i Rafała Brzozowskiego.

Pierwszego dnia na scenie wystąpią piękne panie - siatkarki BKS Aluprof oraz Jula. Młoda wokalistka, której głośny debiut utworu „Za każdym razem” w 2012 roku doprowadził na szczyty polskich list przebojów. Koncert będzie świetną okazją, do poznania zdolnych zawodniczek, a także zabawy w rytmach znanych utworów.

W środę w Gemini Park Bielsko-Biała na scenie zaprezentuje się męska część siatkarskiego świata - siatkarze BBTS. Dawkę sportowych emocji uświetni występ wokalisty okrzykniętego przez dziennikarzy królem polskiej muzyki POP - Rafała Brzozowskiego. Zdobywca wielu nagród, w tym Super Jedynki na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2015 r., dobrze wie jak sprawić, by ten wieczór stał się wyjątkowym.

Zarówno we wtorek, jak i w środę, na naszych gości czekać będzie ogromna dawka dobrej zabawy - mówi Anna Dworak, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Bielsko-Biała. - Będzie to wyjątkowe spotkanie dla wszystkich fanów siatkówki. Podczas prezentacji będzie można porozmawiać z zawodnikami, zrobić sobie z nimi zdjęcie oraz wziąć autograf. Całość dopełnią dwa koncerty znanych i cenionych gwiazd, które z pewnością pozwolą zaspokoić głód muzycznych doznań. Jest to doskonała okazja, aby wybrać się z dziećmi na wspaniałe koncerty, a przy okazji poznać bielskich zawodników siatkówki - dodaje.

Wydarzenie odbędzie się 13 i 14 października, wtorek i środa, o godz. 18:00. Na wszystkich gości czekać będą wyjątkowe atrakcje - spotkania z gwiazdami, konkursy i możliwość zdobycia darmowych wejściówek na mecze BKS Aluprof i BBTS. Zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała już w najbliższy wtorek!