Wiadomości
- 9 października 2015
- wyświetleń: 2146
Kontrolowani kierowcy byli trzeźwi
W środę policjanci z bielskiej drogówki prowadzili działania "Truck & Bus". W czasie akcji stróże prawa skontrolowali blisko 170 pojazdów.
Bielscy policjanci przeprowadzili działania "Truck& Bus". Mundurowi szczególnie bacznie przyjrzeli się kierowcom autokarów i samochodów ciężarowych. W akcji wzięło udział 28 policjantów. Stróże prawa skontrolowali blisko 170 pojazdów, w tym 118 samochodów ciężarowych i 13 autobusów.
W trakcie kilkunastogodzinnych działań policjanci zakwestionowali stan techniczny 7 pojazdów, które nie odpowiadały wymaganiom, z czego 2 nie zostały dopuszczone do dalszej drogi. Zatrzymano również 6 dowodów rejestracyjnych. W trakcie działań policjanci za ujawnione wykroczenia nałożyli na kierujących 62 mandaty.
W związku z ostatnimi poważnymi wypadkami na bielskich drogach, do których przyczynili się nietrzeźwi kierujący, podczas akcji mundurowi zwracali uwagę na stan trzeźwości kierowców. Spośród blisko 170 skontrolowanych kierowców żaden nie zdecydował się na jazdę "na podwójnym gazie". Skontrolowani kierowcy otrzymywali od policjantów specjalne naklejki z napisem "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu".
W trakcie kilkunastogodzinnych działań policjanci zakwestionowali stan techniczny 7 pojazdów, które nie odpowiadały wymaganiom, z czego 2 nie zostały dopuszczone do dalszej drogi. Zatrzymano również 6 dowodów rejestracyjnych. W trakcie działań policjanci za ujawnione wykroczenia nałożyli na kierujących 62 mandaty.
W związku z ostatnimi poważnymi wypadkami na bielskich drogach, do których przyczynili się nietrzeźwi kierujący, podczas akcji mundurowi zwracali uwagę na stan trzeźwości kierowców. Spośród blisko 170 skontrolowanych kierowców żaden nie zdecydował się na jazdę "na podwójnym gazie". Skontrolowani kierowcy otrzymywali od policjantów specjalne naklejki z napisem "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu".
ZOBACZ TAKŻE
30-latek z narkotykami zatrzymany na S1. Prowadził auto pod wpływem substancji odurzających
Nowe przepisy drogowe w praktyce. Przestępca drogowy trwale wyeliminowany z ruchu
Przekroczył dozwoloną prędkość o 95 km/h. Nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami
[FOTO] Zawał w autobusie MZK. Dzięki błyskawicznej akcji ratunkowej pacjent przeżył
Ebisu Sushi: Tradycyjne sushi w sercu Bielska-Białej. Teraz w nowej odsłonie
Pijany Turek bez prawa jazdy zatrzymany w Jaworzu. Auto nie miało ważnego OC
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








