bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 października 2015
  • wyświetleń: 1783

Okradli sklep, pobili nastolatków

Policjanci z wydziału prewencji bielskiej komendy i komisariatu I zatrzymali czterech młodych mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzież alkoholu z jednego z bielskich sklepów przy ulicy Kierowej. Ponadto dwaj z nich mają na swoim koncie pobicie 15-latków. Za przestępstwa te grozi im teraz do 5 lat za kratami.

Sprawcy zostali zatrzymani chwilę po tym, jak okradli sklep monopolowy. Ich łupem padł alkohol o wartości blisko 500 zł. Zatrzymanymi okazali się czterej bielszczanie w wieku od 18 do 19 lat. Jak ustalono, dwaj z nich mają na swoim koncie pobicie dwóch 15-latków. Tego samego dnia na ulicy Sempołowskiej 18-latkowie bez powodu zaatakowali, a następnie pobili młodych bielszczan. Badanie stanu trzeźwości sprawców dało wyniki od 1 do 2 promili alkoholu. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. O ich dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.