bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 października 2015
  • wyświetleń: 2557

Przejęli ponad 300 porcji marihuany

Policjanci z wydziału ruchu drogowego bielskiej komendy zatrzymali 21-letniego mężczyznę mężczyznę podejrzanego o posiadanie ponad 300 porcji marihuany. Zatrzymany usłyszał już zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Sprawca został zatrzymany do kontroli drogowej wieczorem na alei Andersa. Policjanci z drogówki mieli nosa, bo w samochodzie, którym podróżował odnaleźli ponad 200 porcji marihuany. Środki odurzające - w sumie ponad 100 porcji konsumpcyjnych marihuany - śledczy odnaleźli też w domu zatrzymanego bielszczanina.

Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co może spędzić w więzieniu najbliższe 10 lat. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.