bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 października 2015
  • 13 października 2015
  • wyświetleń: 5181

Nowoczesna zaprezentowała N-Busa

Kandydaci Nowoczesnej z Bielska-Białej zaprezentowali N-Busa, którym do końca kampanii wyborczej będą przemieszczać się po całym okręgu wyborczym. Na spotkaniu zabrakło lidera ugrupowania. Ryszard Petru nie dojechał do Bielska-Białej, gdyż w poniedziałek wieczorem uczestniczył w programie telewizyjnym.

Briefing Nowoczesnej - 13.10.2015 · fot. bielsko.info


- Dziś prezentujemy naszego N-Busa. To jest pojazd, którym będziemy się poruszać po całym okręgu wyborczym. W N-Busie zawsze będzie nasz kandydat, z którym każdy będzie mógł porozmawiać. Inne partie mają również swoje busy, ale są to wyłącznie reklamówki. My chcemy rzeczywistej debaty z mieszkańcami - mówi Mirosław Suchoń, lider Nowoczesnej w okręgu nr 27.

"Jedynka" Nowoczesnej w wyborach do Sejmu wierzy, że nowe ugrupowanie walczy o dwucyfrowy wynik. - Realnie patrząc myślę, że w okręgu walczymy o jeden mandat - dodaje Mirosław Suchoń.

Lider Nowoczesnej na Podbeskidziu wyjaśnia, że Nowoczesna to nie Platforma Obywatelska bis. - Większość z nas to zawiedzeni wyborcy Platformy Obywatelskiej. Nie jest tak, że Nowoczesna to tratwa ratunkowa dla PO. To odpowiedź na to, że PO traciło nasz czas w ostatnich ośmiu latach, że państwo mogło dokonać kolejnego skoku, mogło zlikwidować przywileje, mogło lepiej zorganizować i uprościć administrację. Nowoczesna to odpowiedź na Platformę Obywatelską, która wyłącznie zajmuje się utrzymywaniem przy władzy - kończy Mirosław Suchoń.

Podczas spotkania z bielszczanami kandydaci Nowoczesnej rozdawali kawę oraz słodycze. Na placu Wojska Polskiego można było również zbadać poziom cukru we krwi.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.