bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 października 2015
  • wyświetleń: 2716

Poszukiwany wpadł z narkotykami

Policjanci z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali 19-latka, który posiadał marihuanę. Szybko okazało się, że bielszczanin jest również poszukiwany przez sąd za wcześniejsze przestępstwa. Usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu śledczego, gdzie za posiadanie środków odurzających może spędzić kolejne 3 lata.

Reklama

Sprawca został zatrzymany w sobotę wieczorem na ulicy Ks. Kusia. Zdradziło go nerwowe zachowanie. Na widok policyjnego patrolu skręcił w boczną uliczkę i wyraźnie starał się uniknąć kontroli. Nic dziwnego, gdyż w czasie jego przeszukania policjanci odnaleźli środki odurzające. Dodatkowo podczas sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd za wcześniejsze przestępstwa.

Po usłyszeniu zarzutów, zatrzymany został przewieziony do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 2 lata za wcześniejsze przestępstwa. Za posiadanie narkotyków grożą mu kolejne 3 lat za kratami.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.