bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 października 2015
  • 6 października 2015
  • wyświetleń: 17813

Park Handlowy przy dworcu PKP!

Xcity Inwestsment planuje wybudować w Bielsku-Białej nowy pasaż handlowy. Jak przystało na spółkę z grupy PKP inwestycja warta 3,2 mln EUR ma powstać przy bielskim dworcu kolejowym.

Wizualizacje Parku Handlowego · fot. materiały prasowe


Spółka Xcity Investment została powołana z początkiem 2015 roku. Wśród największych projektów, nad którymi obecnie pracuje, znajdują się inwestycje mające na celu zagospodarowanie takich miejsc jak: Warszawa Gdańska i Główna, Gdynia Międzytorze, okolice ulicy Bosackiej w Krakowie, czy terenu dworca Wrocław Świebodzki. Mniejsze projekty realizowane są w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

park handlowy
Wizualizacja Parku Handlowego · fot. materiały prasowe


Wśród ambitnych przedsięwzięć znajduje się również budowa pasażu handlowego w Bielsku-Białej. Miałby on powstać na terenie położonym przy ulicy 3 Maja, pomiędzy ul. Piastowską i ul. Sienkiewicza, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP. W części tego miejsca prowadzona jest działaność handlowo-usługowa.

Lokalizacja planowanej inwestycji:Park handlowy o powierzchni 2 tys. m kw. powierzchni komercyjnej ma zostać wybudowany w 2019 roku.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.