bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 października 2015
  • wyświetleń: 7667

Bielszczanie walczą o tytuł Top Chefa

Anna Klajmon i Mateusz Kręcina to reprezentanci Bielska-Białej w piątej edycji popularnego show kulinarnego "Top Chef". Czy komuś z nich uda się powtórzyć sukces Sebastiana Olmy?

Top Chef
Dwie osoby reprezentują Bielsko-Białą w 5. edycji "Top Chefa" · fot. www.facebook.com/TopChefPolska


Anna Klajmon jest właścicielką i kucharką w restauracji Blu w Bielsku-Białej. Preferuje kuchnię sezonową, a jedzenie i gotowanie są jej największą pasją.

Anna Klajmon
Anna Klajmon · fot. www.facebook.com/TopChefPolska


Mateusz Kręcina jest szefem kuchni i sędzią zawodów kulinarnych. Specjalizuje się w kuchni śródziemnomorskiej i nowoczesnej, marzy o własnej akademii kulinarnej.

Mateusz Kręcina
Mateusz Kręcina · fot. www.facebook.com/TopChefPolska


Program "Top Chef" to polska edycja najlepszego kulinarnego show na świecie. Tutaj do walki na noże stają wyłącznie profesjonaliści. Od uczestników wymaga się perfekcji w każdym calu i różnorodnych zdolności. Program sprawdza podstawowe predyspozycje do bycia szefem kuchni, a także poddaje próbie wszechstronność i kreatywność uczestników. A wszystko weryfikowane jest za pomocą kulinarnych zadań. Uczestników podczas kolejnych konkurencji ocenia jury, na którego czele stoi Wojciech Modest Amaro.

BM / bielsko.info, źródło: Top Chef Polska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.