
Wiadomości
- 1 października 2015
- wyświetleń: 1953
Odpowiedzą za atak na policjantów
Policjanci z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy zaatakowali i znieważyli interweniujących stróżów prawa. Obaj sprawcy byli nietrzeźwi. Usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo to grozi im teraz do roku więzienia.
Tuż po północy policjanci zostali wezwani na interwencję na ulicę Wodną, gdzie dwaj mężczyźni wszczęli awanturę, a następnie pobili się między sobą. Widząc umundurowanych funkcjonariuszy, swoją agresję skierowali w ich stronę. Znieważyli policjantów wulgarnymi słowami i utrudniali im wykonywanie czynności służbowych.
Sprawcy zostali szybko i skutecznie obezwładnieni. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1 do 2 promili alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi zatrzymani usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.
Sprawcy zostali szybko i skutecznie obezwładnieni. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1 do 2 promili alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi zatrzymani usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.
ZOBACZ TAKŻE

Atak na 17-latkę w centrum Bielska-Białej. Dwójka młodych sprawców z zarzutami

Gorący tematBrutalne pobicie w bielskim kebabie. Jeden ze sprawców, 23-letni Gruzin, został aresztowany

Deportacja Mołdawianina po wielokrotnych kradzieżach i wyrokach sądowych

Straż Miejska kontroluje gospodarowanie ściekami w Bielsku-Białej

Dożywocie za zabójstwo w Bielsku-Białej. Zabili żeby okraść ofiarę

Gorący temat[FOTO] Płomienie nad miastem. Ogień pojawił się na dachu 10-piętrowego budynku!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
