Wiadomości

  • 26 września 2015
  • 27 września 2015
  • wyświetleń: 3747

Teatr Polski wychodzi do bielszczan

Za nami:

W najbliższą niedzielę odbędzie się jednodniowy festiwal plenerowy wokół Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. W ramach tego wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji. Od godz. 12.00 będzie można wziąć udział w grach i zabawach podwórkowych oraz w akademii sztuczek cyrkowych.

O godz. 18.00 odbędzie się spotkanie z Jackiem Kachlem poświęcone historii Teatru Polskiego - oprócz ciekawostek, będą prezentowane także unikatowe zdjęcia. Natomiast o godz.19.00 odbędzie się losowanie nagród wśród osób, które przysłały do teatru swoje zdjęcia z zespołem tej placówki.

Finał festiwalu plenerowego zaplanowano na godz. 19.45. Wtedy uczestnicy tego wydarzenia wyruszą z bębniarzami i szczudlarzami przez miasto, aby dojść na godz. 20.30 na plac Chrobrego, gdzie Teatr Biuro Podróży zaprezentuje swojego "Makbeta". Spektakl był prezentowany w wielu zakątkach świata.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj