bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2199

Groził byłemu wspólnikowi siekierami

Policjanci z Grupy Szybkiego Reagowania bielskiej komendy, wspólnie z mundurowymi z Kobiernic, zatrzymali 22-latka, który groził siekierami swojemu byłemu wspólnikowi. Napastnik został obezwładniony i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w Zasolu Bielańskim na ul. Pięknej. Młody mężczyzna wszczął tam awanturę ze swoim wspólnikiem. W czasie kłótni groził 45-latkowi śmiercią i zaatakował go siekierami. Na szczęście pokrzywdzony nie odniósł żadnych obrażeń. Na miejsce skierowano policyjne patrole. Sprawca w dalszym ciągu zachowywał się bardzo agresywnie i nie reagował na polecenia stróżów prawa do zachowania spokoju i odłożenia niebezpiecznych przedmiotów.

Policjanci szybko i skutecznie obezwładnili go przy użyciu paralizatora elektrycznego, zapobiegając dalszej eskalacji agresji. Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.