bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2618

Znamy firmę odpowiedzialną za drogi

Spółka FBSerwis podpisała 2-letni kontrakt na roboty w zakresie naprawy i utrzymania dróg krajowych w naszym regionie. Prace będą realizowane na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Droga ekspresowa S69
FBSerwis będzie odpowiedzialna za utrzymanie m.in. drogi ekspresowej S69 · fot. GDDKiA Katowice


FBSerwis, firma realizująca kompleksowe usługi infrastrukturalne, podpisała kontrakt z katowickim oddziałem GDDKiA na obsługę dróg krajowych nr 1, 81, 52, 69, S1 i S69 na terenie powiatu pszczyńskiego, bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego. Zakres umowy dotyczy bieżących prac utrzymania dróg krajowych administrowanych przez Rejon w Pszczynie.

Oprócz tego, spółka FBSerwis będzie odpowiedzialna za remonty, usuwanie awarii i likwidację skutków zdarzeń drogowych. W ramach nowego kontraktu, spółka zadba o 151,430 kilometrów dróg w województwie śląskim. Wartość umowy wynosi 17 989 038 PLN.

- Cieszę się, że po raz kolejny obdarzono nas zaufaniem. Mam nadzieję, że nasza konsekwentna dbałość o jakość świadczonych usług przełoży się na usprawnienie ruchu oraz poprawię bezpieczeństwa na drogach w województwie śląskim - mówi Grzegorz Cioch, Członek Zarządu w FBSerwis SA, odpowiedzialny za pion utrzymania i zarządzania infrastrukturą.

Obecnie, FBSerwis realizuje projekty w zakresie utrzymania infrastruktury drogowej w województwach mazowieckim, śląskim i świętokrzyskim. Łącznie z kontraktem w regionie pszczyńskim, firma obsługuje ponad 500 km dróg w Polsce.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.