bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 września 2011
  • wyświetleń: 3127

51-latka potrącona na przejściu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

51-letnia kobieta odniosła poważne obrażenia w wypadku, do którego doszło we wtorek tuż po 7.00 na przejściu dla pieszych przy ul. 3 Maja w Bielsku-Białej. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci drogówki.

Z ustaleń wynika, że 72-letni kierowca skody, jadąc ul. 3 Maja w kierunku dworca PKP, potrącił pieszą, która nagle wbiegła na oznaczone przejście dla pieszych. Na skutek potrącenia, kobieta doznała poważnych obrażeń twarzoczaszki. Przewieziono ją na oddział intensywnej opieki medycznej. Kierowca skody był trzeźwy.

Policjanci drogówki ustalają też okoliczności kolejnego wypadku z udziałem pieszej, do którego doszło kilka minut po 11.00 na przejściu przy skrzyżowaniu ul. Stojałowskiego i Cechowej. Aktualnie trwają czynności na miejscu zdarzenia.

Kierowców prosimy o ostrożną i rozważną jazdę. Apel o ostrożność kierujemy również do pieszych, którzy decydując się na pokonanie jezdni muszą pamiętać, że pojazdu nie można zatrzymać w jednej chwili w miejscu. Pieszy w starciu z samochodem nie ma szans, a potrącenie kończy się zwykle poważnymi obrażeniami ciała.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj