bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2386

Parkingowi muszą szukać cienia

Mimo olbrzymiego upału kontrolerzy opłat postojowych w Bielsku-Białej muszą wypełniać swoje obowiązki. Miejski Zarząd Dróg stara się ulżyć parkingowym, jednak dyrekcja MZD nie zamierza masowo wysyłać swoich pracowników na urlopy.

parkingowy, parking
fot. bielsko.info


- Zdajemy sobie sprawę z trudnych warunków, ale próbujemy ulżyć naszym pracownikom. W sytuacjach, gdy parkingi są pozbawione cienia, parkingowi będa mogli zrobić sobie rotacyjnie przerwę w najbliższym zacienieniu. Oczywiście zapewniamy także wodę oraz parasole - mówi Wojciech Waluś, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej.

Ponadto grafik pracy parkingowych jest ustalany indywidualnie. - Nie chcemy pozostawiać osób, które gorzej znoszą upały, w miejscach narażonych na notoryczne nasłonecznienie. Staramy się naszym pracownikom ulżyć, ale nie ma możliwości, żebyśmy wysłali parkingowych na chociażby urlopy bezpłatne - wyjaśnia Wojciech Waluś.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.