bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2417

Wystawili 62 mandaty karne - wideo

W czwartek policjanci z bielskiej drogówki prowadzili działania pod kryptonimem "Truck&Bus". W akcji wzięło udział blisko 30 policjantów wspieranych przez funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego, którzy skontrolowali ponad 160 pojazdów.Mundurowi szczególnie bacznie przyglądali się kierowcom autokarów i samochodów ciężarowych. Stróże prawa skontrolowali łącznie 162 pojazdy, w tym 108 samochodów ciężarowych i 18 autobusów. W trakcie kilkunastogodzinnych działań policjanci zatrzymali 7 pojazdów z nieprawidłowym zabezpieczeniem ładunku i stwierdzili 3 przypadki przekroczenia prędkości. W 17 pojazdach zakwestionowali ich stan techniczny, w wyniku czego 8 nie zostało dopuszczonych do dalszej jazdy.

W czasie działań stróże prawa zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących. Łącznie wystawili 62 mandaty karne i sporządzili 47 wniosków o ukaranie oraz zatrzymali 2 prawa jazdy i 9 dowodów rejestracyjnych.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.