bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 6583

Możesz zostać aktorem w serialu

Za nami:

Po raz kolejny w Bielsku-Białej odbędzie się casting do paradokumentalnych produkcji firmy Tako Media. Każdy może zostać aktorem takich seriali, jak: "Pamiętniki z wakacji", "Trudne Sprawy", "Dlaczego Ja", "Zdrady" oraz "Dzień, który zmienił moje życie".

- Jeżeli masz ochotę na to, by spróbować swoich sił na planie, zobaczyć powstawanie serialu "od kuchni", przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na casting do Hotelu Qubus przy ul. Mostowej 2 w Bielsku-Białej - informują przedstawiciele firmy Tako Media.

pamiętniki z wakacji
Kadr z serialu "Pamiętniki z wakacji"


Poszukiwanie aktorów do produkcji paradokumentalnych odbędzie się w czwartek 6 sierpnia (godz. 12.00-19.00) oraz w piątek 7 sierpnia (10.00-16.00). Firma Tako Media zaprasza na bezpłatny casting wyłącznie osoby, które nie brały jeszcze udziału w żadnym z castingów lub ewentualnie brały w nim udział dawniej niż 2 lata temu. Nie trzeba wykazywać wcześniejszego doświadczenia, bowiem poszukiwani są amatorzy bez względu na wiek, aparycję czy płeć.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.