bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 lipca 2015
  • wyświetleń: 2346

Minister sportu w Bielsku-Białej

W czwartek Minister Sportu i Turystyki - Adam Korol - gościł w Centrum Sportowo-Szkoleniowym Rekord. Mistrz olimpijski z Pekinu odwiedził budynek Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz bazę piłkarską Rekordu.

minister z wizytą w Bielsku-Białej
Minister Sportu i Turystyki oraz prezes BTS Rekord Bielsko-Biała · fot. bts.rekord.com.pl


Jednym z punktów programu wizyty gościa Rekordu było omówienie szczegółów podpisanej w ubiegłym tygodniu przez prezesa klubu - Janusza Szymurę, umowy "O dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadania inwestycyjnego w ramach Programu Modernizacji Infrastruktury Sportowej". Chodzi o wymianę nawierzchni dwóch boisk z trawy syntetycznej na terenie CS-S "Rekordu" przy ul. Startowej 13.

Jeszcze w bieżącym roku gruntownej modernizacji poddane zostanie boisko o wymiarach 20 x 40 metrów. Identyczny proces przejdzie pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą, a realizację zaplanowano na połowę przyszłego roku. Wsparcie na realizację zadania ze strony Ministerstwa Sportu i Turystki wyraża się w kwocie 465 tysięcy złotych, przy poniesieniu tzw. wkładu własnego przez klub w nie mniejszej wysokości.

ab / bielsko.info, źródło: Rekord Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.