bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 lipca 2015
  • wyświetleń: 6314

Wezwanie w formie mandatu - foto

Kierowcy, którzy od razu po zaparkowaniu pojazdu na miejskim parkingu nie uregulują opłaty postojowej, mogą otrzymać wezwanie do uiszczenia należności. Druk może być mylony z mandatem, którym nie jest.

parking, bilet, mandat
Wezwanie do uiszczenia opłaty w formie mandatu · fot. czytelnik


Jeden z naszych czytelników mocno się zdziwił, gdy po krótkim postoju na miejskim parkingu znalazł za wycieraczką wezwanie do uiszczenia opłaty. - Jeśli nie znajdzie się parkingowego od razu po zaparkowaniu, można za wycieraczką znaleźć takie wezwanie - tłumaczy nasz czytelnik, który w załączniku przesłał zdjęcie dokumentu. Jak tłumaczy na parkingu miejskim przy ulicy Wzgórze zatrzymał się dosłownie na 37 minut.

Wezwanie do uiszczenia opłaty za postój może być mylone z mandatem, którym nie jest. Jeśli za wycieraczką naszego samochodu znajdziemy taki "dokument", powinniśmy uregulować należność u dowolnego inkasenta, w Biurze Strefy Płatnego Parkowania, przelewem internetowym lub przekazem pocztowym.

Nieuregulowanie opłaty za postój pojazdu spowoduje nałożenie tzw. opłaty dodatkowej w wysokości 50 zł i ściągniecie wszystkich należności w trybie egzekucji administracyjnej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.