bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2015
  • wyświetleń: 3084

Policyjny pościg za... skuterem

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali 26-latka, podejrzanego o kradzież motoroweru o wartości 3000 zł. Rabuś wpadł w momencie, gdy usiłował dopompować koła w skradzionym jednośladzie. Za kradzież grozi mu teraz do 5 lat za kratkami.

Sprawca skradł motorower z jednej z prywatnych posesji w Bielsku-Białej przy ul. Zaruskiego. Zatrzymał się na stacji paliw, żeby dopompować powietrze w zdefektowanej oponie. Miał pecha, bo zauważył go mężczyzna, który rozpoznał skradziony jednoślad. Swoje spostrzeżenia natychmiast przekazał policjantom.

Na widok mundurowych sprawca usiłował w pośpiechu odjechać. Został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. W czasie sprawdzeń okazało się, że zatrzymany był poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa, m.in. za kradzieże paliwa. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.