bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 lipca 2015
  • wyświetleń: 1848

Zamknął się w pokoju i wzniecił ogień

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który w środę wieczorem podpalił pokój w jednym z mieszkań na bielskim Osiedlu Złote Łany. Zatrzymany usłyszy dziś zarzuty. Za narażenie mieszkańców bloku na niebezpieczeństwo, może mu grozić nawet do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 19.00. Mężczyzna prawdopodobnie zamierzał spalić pamiątkowe zdjęcia. Zamknął się w swoim pokoju i wzniecił ogień, który szybko rozprzestrzenił się na sprzęty domowe. Częściowemu spaleniu uległo drewniane poszycie ścian i wersalka. Wezwani na miejsce strażacy szybko ugasili pożar i zniwelowali zagrożenie. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Policjanci zatrzymali sprawcę, który trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany usłyszy dziś zarzuty, a o jego dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.