bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 lipca 2015
  • 19 lipca 2015
  • wyświetleń: 2933

Ministerstwo zajmie się opłatami

Wszystko wskazuje na to, że wyjaśnieniem sprawy wprowadzonych opłat na Północno-Wschodniej obwodnicy Bielska-Białej ponownie zajmie się Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

obwodnica
fot. UM Bielsko-Biała


O kontakt w tej kwestii z prezydentem Jackiem Krywultem, na wniosek szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Jacka Cichockiego, została poproszona minister Maria Wasiak. Do Urzędu Miejskiego dotarło pismo dotyczące tej sprawy.

Przypomnijmy, że w maju bieżącego roku Rada Miejska i Prezydent Bielska-Białej przyjęli stanowisko w sprawie wprowadzenia opłat za przejazd Północno-Wschodnią Obwodnicą Bielska-Białej. Stanowisko zostało skierowane do Prezesa Rady Ministrów Ewy Kopacz. Na temat niezadowolenia samorządu Bielska-Białej z wprowadzenia opłat, prezydent Jacek Krywult mówił również podczas spotkania z Ministrem Skarbu Państwa Andrzejem Czerwińskim w bielskim Ratuszu. Jacek Krywult poruszał tę kwestię także w trakcie wizyty Ewy Kopacz w Katowicach podczas prezentacji rządowego dokumentu Śląsk 2.0.

BM / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.