bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 lipca 2015
  • wyświetleń: 3314

Zakończyły się remonty ulic - zdjęcia

Zakończył się remont ulic Sikornik i Rejtana oraz ulicy Orchidei. W ramach wykonanych robót powstała jezdnia o nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej oraz chodniki z kostki betonowej.

Remont ulic Sikornik i Rejtana · fot. UM Bielsko-Biała


Zakres prowadzonych prac obejmował odcinek ul. Sikornik od skrzyżowania z ul. N.M.P. Królowej Polski do ul. Rejtana oraz ul. Rejtana od skrzyżowania z ul. Sikornik do ul. Partyzantów. Przeprowadzona została także modernizacja sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Rejtana i Partyzantów.

Remont ulicy Orchidei · fot. UM Bielsko-Biała


Kolejne zadanie zrealizowane przez Miejski Zarząd Dróg to "Remont drogi wewnętrznej ogólnodostępnej na odcinku od ulicy Wyzwolenia do ulicy Orchidei w Bielsku-Białej". Obejmowało ono remont konstrukcji nawierzchni drogi oraz chodników. Wykonano także modernizację odwodnienia - istniejących studni i wpustów deszczowych. Pojawiło się również nowe oznakowanie.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.