bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 lipca 2015
  • 11 lipca 2015
  • wyświetleń: 1631

Są już pierwsze projekty obywatelskie

Od 22 czerwca trwa procedura składania propozycji projektów budżetu obywatelskiego, które będą realizowane w 2016 roku. W Ratuszu zostały złożone już pierwsze koncepcje mieszkańców Bielska-Białej.

plac zabaw
Są już pierwsze projekty obywatelskie · fot. UM Bielsko-Biała


Złożono już trzy projekty osiedlowe (wymiana okien w SP nr 37 - os. Karpackie, remont chodnika oraz okien przy SP nr 31 - Stare Bielsko, rozbudowy parku - os. Polskich Skrzydeł) oraz jeden ogólnomiejski (doposażenie szkół w sprzęt sportowy).

Trzecia odsłona budżetu obywatelskiego w Bielsku-Białej opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach z drugiej edycji, przewiduje także takie same kwoty na zadania ogólnomiejskie oraz osiedlowe. Pod koniec czerwca 2015 roku planowane jest uruchomienie nowej odsłony oficjalnej strony internetowej budżetu obywatelskiego pod adresem www.obywatelskibb.pl , która będzie zawierała istotne informacje oraz umożliwi w przewidzianym harmonogramem terminie, głosowanie on-line.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.